درباره ما

ساسکوپارت، مجموعه‌ای قابل اعتماد در صنعت لوازم یدکی خودرو

گروه ساسکوپارت که متشکل از افرادی در حوزه مهندسی مکانیک، تامین‌کنندگان مجرب بازارهای داخلی و خارجی و متخصصان IT است، تجربه سال‌ها فعالیت پر رنگ در صنعت لوازم یدکی خودرو را دارا بوده و با جزئی‌ترین مسائل و چالش‌های این حوزه آشنا می‌باشد. مشاهده دغدغه‌ها و نارضایتی‌های مردم کشور در تامین لوازم یدکی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین نیازهای هر خودرو، منجر به شکل‌گیری ایده مجموعه «ساسکوپارت» شد. این مجموعه با هدف ارائه خدمات با کیفیت و ارزان در حوزه تامین لوازم یدکی خودرو، از ابتدای سال 1401 شروع به کار کرده است. ساسکوپارت تلاش می‌کند با دانش‌افزایی در این حوزه، شفاف‌سازی قیمت‌ها و تضمین اصالت کالا، گام موثری را برای کاهش مشکلات این صنعت بردارد.

ارائه خدمات در بستر وب

در سال‌های اخیر با افزایش سرعت در جنبه‌های مختلف زندگی افراد و کاهش زمان فراغت آن‌ها، ارائه خدمات آنلاین و اینترنتی تقریبا در همه‌ی حوزه‌ها رشد قابل توجهی پیدا کرده است. همگام نشدن با این روند در هر صنعتی، باعث جاماندن از پیشرفت‌های جهانی در آن حوزه خواهد شد. در همین راستا، «ساسکوپارت» به‌عنوان یکی از پیشروهای صنعت لوازم یدکی خودرو در کشور، با فراهم نمودن بستر ارائه خدمات آنلاین، در جهت انجام رسالت خود گام بر می‌دارد.

تامین مستقیم از نمایندگان رسمی

مجموعه «ساسکوپارت» توانسته خود را به‌عنوان بخشی از زنجیره تامین قطعات و لوازم یدکی خودرو تعریف کند و با تهیه قطعات از نمایندگان رسمی بازار و فروش مستقیم به مصرف کنندگان، واسطه‌های زائد را از این چرخه حذف نماید. این فرآیند باعث می‌شود که اصالت کالا و قیمت مناسب آن، تضمین شده باشد. همچنین، ساسکوپارت با ارائه مزایایی ازجمله قابلیت ردیابی سفارش، شفافیت فرآیند خرید، امکان پرداخت در محل، ارسال سریع و … اطمینان خاطر را برای مشتریان نهایی فراهم آورده است.

ساسکو مگ

یکی از اهداف تعریف شده در مجموعه ساسکوپارت، دانش‌افزایی و ارائه اطلاعات تخصصی درباره خودروها و قطعات آن‌ها است. «ساسکو مگ» به‌عنوان مجله تخصصی این حوزه، تلاش می‌کند اطلاعات و دانش مورد نیاز را در اختیار شما کاربران قرار دهد.

نظر و پیشنهاد

علی‌رغم تلاش‌های زیاد مجموعه «ساسکوپارت» در جهت شناسایی موانع و مشکلات مشتریان و اقدام برای رفع آن‌ها، وجود نقص‌های احتمالی ناگزیر خواهد بود. به همین جهت، نظرها و پیشنهادهای شما، کمک شایانی در جهت پیشرفت و توسعه خدمات این مجموعه می‌باشد.

ارتباط با ما

جهت تماس با کارشناسان ساسکوپارت و کسب اطلاعات بیشتر، از طریق راه‌های ارتباطی معرفی شده در صفحه تماس با ما اقدام نمایید.

ساسکوپارت

مجموعه ساسکوپارت همواره می‌کوشد تا از نظر «تضمین اصالت کالا»، «ارسال سریع»، «پشتیبانی 24 ساعته» و «قیمت منصفانه» مورد رضایت مشتریان عزیز بوده و در جهت ارتقای این اصول گام بردارد. مایه خرسندی است که هر انتقاد یا پیشنهادی در زمینه ارائه خدمات و پشتیبانی گروه ساسکوپارت دارید، از طریق راه‌های ارتباطی معرفی شده، با ما در میان بگذارید.